ccc

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI 

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada ”KESK,DİSK,TMMOB ve Tabipler ve diğer sivil toplum örğütlerinin katılımı ile saat 09:30 itibarıyla Ankara Tren Garı önünde toplanmaların başladığı ve katılımın devam ettiği sırada , saat 10:04 civarında henüz sebebi belirlenmeyen iki ayrı patlama meydana gelmiştir .

Patlama sonucunda ilk belirlemelere göre 30 vatandaşımız hayatını kaybettiği , 126 vatandaşımızın ise yaralandığı değerlendirilmektedir. Yaralıların çeşitli hastanelerde tedevileri devam etmektedir .

Demokrasimizi ve ülkemizin huzurunu hedef alan bu menfur saldırıyı lanetle kınıyoruz . Olayla ilğili bütün birimlerimizin sürdürmekte olup , gelişmeler hakkında kamuoyu ayrıca bilgilendirilecektir .

”Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı , yaralılara acil şifalar dileriz . ” denildi .

 

5 SAVCI GÖREVLENDİRİLDİ 

Ankara Cumhiriyet Başsavcılığınca , Ankara’da tren garının bulunduğu bölgede meydana gelen patlamaya ilişkin 5 savcının görevlendirildiği bildirdi.

AA Muhabirinin aldığı bilgiye göre , Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tren garının bulunduğu bölgede meydana gelen patlamaya ilişkin 5 Savcı Görevlendirildi.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız  .  www.panel27.com

Panel 27
10 Ekim 2015

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum YapCaptcha loading...

Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler
Yandex.Metrica esmermelegim.com