panel27dikkat


 

Öncelikle Merhaba diyerek yazımıza başlıyoruz.

Bildiğiniz gibi biz panel27 ailesi olarak bu sektöre ilk girdiğimiz günden beri sizlere benimle dahi çalışmasanız bile Kaliteli panelci bulma, sağlam hizmet alma ve aldığınız hizmetlerle alakalı nelere dikkat edeceğiniz konusunda bir çok bilgilendirmelerde bulunduk.

Bu yazımızda ise kendinize iyi, kötü bir panelci bulduysanız panelciye karşı kendinizi garantiye alma ve sitenizin panelciye ait olmadığını benimseme ile alakalı bilgiler vereceğiz.


 

Yine Eskiden sıkça bahsettiğimiz gibi en önemli faktör domaindir.


 

1). Domainizi Kendi Hesabınızda Bulundurun !


 

Bir sitenin en önemli şeyi kesinlikle domaindir ( Site İsmi ) Domaininizin kensinlikle kendi üzerinde olmasını isteyin, Domainin kendi üzerinizde olması demek sorgulamalarda sizin kimlik bilgileriniz çıkması manasına gelmez.

Sorguladığınızda ad, soyad, adres, telefon gibi bilgiler sizinkilerse bile domain sizin üzerinize olmuyabilir .

Domainin sizin üzerinizde olabilmesi için Domaini yönetecek birinci elden bir yönetim paneliniz olması gerekir ve Domain ile alakalı her türlü değişikliği bu yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebiliyor olmanız gereklidir.

Kısaca örnek verecek olursak türkiyede çalışan bir çok panelci domain firması olarak isimtescil.net’i kullanmaktadır. Siz panelcinizin satın aldığı domaini kendi üzerinize almak için isimtescil.net adresinden bir üyelik oluşturarak domainin ordaki adresinize transfer edilmesini istemelisiniz. Bu transfer işlemi sadece 5 dakika sürmektedir. Uzun sürer gibi bahanelerle sizi oyalamak istiyen kişilere itimat etmeyin ve özellikle bu transfer işlemi için kesinlikle extra ücret ödemezsiniz.


 

2). Yüklü Miktarda Peşin Ödeme Yapmayın !


 

Maddi problemleri olmayan ve özellikle yurt dışında yaşayan müşteriler sürekli ödemelerle uğraşmayayım ve western union masrafını her defasında ödemeyeyim diye 1 – 2 senelik ödemeleri peşin yaparlar eğer siteniz 1 – 2 oda ise bunda pek bir sakınca yok hatta mantıklı olanda budur zaten eğer panelcinizin dürüstlüğünden eminseniz. Fakat farzedelim 20-30 odalı siteye sahipseniz ve  1 senelik ödemeyi düşünüyorsunuz.

Bu durumda bir daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünki sizden peşin alınan ödeme karşı tarafa aylık olarak yapılacak ve 1 – 2 aydan sonra panelcinize o parayı ödemek zor gelecek sanki sizden hiç para almamış gibi hislere girecek bu konuda lütfen dikkat edelim .


 

Küçük Bir Not : 

Yukarda verdiğimiz bilgilerden bir çoğu çalışma hayatımızda bizlere gelen ve başka panelcilerden canı yanan kişilerin bizlere anlatmış olduğu olayların üzerine düşünülerek yazılmıştır .

 

 

Panel 27
07 Aralık 2015
 1. Panel27.com - Murat Bozkurt
  gül - 7 Aralık 2015, 20:37

  Güvenilir bir panelci olduğunuzdan eminim . Sizlerle çalışmaktan gurur duyarım 2. Panel27.com - Murat Bozkurt
  Panel27 - 7 Aralık 2015, 20:39

  İlginizden Dolayı Teşekkür ederim 3. Panel27.com - Murat Bozkurt
  Sinan - 8 Aralık 2015, 17:44

  Gerçekten doqruları söylüyorsunuz geçmişte dilim çok yandı . sizden gayet memnu 4. Panel27.com - Murat Bozkurt
  Panel27 - 8 Aralık 2015, 18:58

  tsk ederimYorum YapCaptcha loading...

Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler
Yandex.Metrica esmermelegim.com