Sesli Sohbet avdionet ve almak sesli chat oda sitem fiyatları.

Merhaba sesli sohbet sahipleri son zamanlarda seslichat ve sesli sohbet sitelerinde rakibeyet başlamıştır ama uygun fitat yerine Tevsiyeleriyle sesli panelciler cogu sadece muşteriyi gendine cekip daha sonra vurdum duymaz bir tavırla sitenizi onemsiz ve kalitesiz bir şekilde oda sitemlerini hazırlayarak kaliteli bir hizmet vermeyerek piyasada kalitesiz iş yaparak gercekten iş yapacak seslisohbet panelcilerin adını ve kariyerine zarar vermektedir muşterilerde bir tedirginlik başlıyor. ama sesli sohbet site sahipleri mantıklı duşunen arkadaşlarım saglam panelciye ulaşarak kaliteli avdionet ve almak oda sitemlerini uygun ve gercek fiyata sahip oluyor. Sakın Arkadaşlar Her Selichat Panelcisiyim Diyene güvenmeyiniz cunku cogu kişi bu işi pürüfösanelce yapmıyor..

 

 

 

Evet seslisohbet site sahipleri yukarda acıkladıgımız gibi inanınki kaliteli iş bulmak sesli sohbet panelcisi cok zorlaştı ama biz panel27.com olarak işimizi para kazanmayi bir yana bırakıp severek ve azulayarak sesli sohbet oda sitemleri almak , rico ve avdionet fiyatlarımız aşagıda verdigimiz gibidir .   aşagıda bulunan oda fiyatları aşağısına sohbet oda fiyat gorseniz yada size teklif eden olursa kesinlikle inanmayınız cunku onlar sadece paranızı almak ve haksız kazanc elde etmek isteyenlerdir ..

 

 

Almak oda fiyatları

 1. 1 oda fiyatı 18 tl
 2. 2 oda fiyatı 36 tl
 3. 3 oda fiyatı 54 tl
 4. 4 oda fiyatı  72 tl
 5.  5 oda fiyatı 91 tl

 

 

AVDİONET ODA FİYATI

 1. 1 oda fiyatı 20 tl
 2. 2 oda fiyatı 40 tl
 3. 3 oda fiyatı 60 tl
 4. 4 oda fiyatı 80 tl
 5. 5 oda fiyatı 100 tl

 

 

Ayrıca oda fiyatlarımız bunlardır toplantıları listeye eklemedim 2 oda uzeri oda alan muşterilerimize oda fiyatı ucretsiz bizdendir ve 2015 2016 yılarında bizimle calışmayi tercih eden muşterilerimize 5 oda hizmeti isteyenlere kanpanyalarımız vardır ..

 

Kanpanya için bilgi almak isteyen arkadaşlar bizimle iletişime gecsin

İLETİŞİM

 • SKYPe: panel27.com
 • Telefon: 0545 730 91 40
 • Email: admin@panel27.com
Panel 27
27 Ekim 2015
 1. Panel27.com - Murat Bozkurt
  mert - 4 Kasım 2015, 22:38

  süperr harikaaaYorum YapCaptcha loading...

Tıkla Skypemizi Ekle
Online Destek
Satlık Domainler
kategoriler
Hit Yazılar
etiketler
Yandex.Metrica esmermelegim.com